V dnešní době máme nejsnadnější přístup ke všem novinkám, zajímavostem i důležitým informacím a sice díky internetu. Existuje mnoho zpravodajských serverů i magazínů, které každý den publikují mnoho zajímavého obsahu. Každý je v tomto ohledu trochu jiný a každého zajímají jiné informace, zatímco někteří si rádi přečtou zprávy a podívají se na sport, jiné zase zajímají zajímavé tipy pro dům a zahradu. Fanoušci aut si přečtou, co je nového ve světě motorů a koho zajímá bulvár, ten si přečte nové články o celebritách.

Žádný z magazínů však nenabídne všechny důležité novinky, každý je svou kapacitou i možností dané redakce omezen a když chceme číst více článků, nezbude nám, než navštěvovat větší množství webů. To je ovšem zbytečně pracné, prohlížení internetu by měla být zábava a ne skákání z jednoho webu na druhý, kde se budete probírat velkým množstvím obsahu, abyste narazili na články, které vás zajímají.

Jak prohlížet více webů najednou?

Naštěstí vznikl projekt https://www.cerstvezpravy.cz/, který monitoruje obsah všech kvalitních českých magazínů a zpravodajských serverů. S jeho pomocí můžete sledovat veškerý zajímavý obsah najednou. Veškeré aktuální články ze všech webů zobrazuje stručně formou titulků, které jsou rozřazené do boxů podle jednotlivých zdrojů. Také je web rozdělený do tématických kategorií. V kategorii s auto&moto najdete všechny motoristické články, které v daný den vyšly na všech kvalitních moto webech. To samé u sportu, kultury, zpravodajství, ekonomiky a mnoha dalších kategorií. Už nemusíte navštěvovat více webů, stačí si projet titulky a rozkliknout si články, které vás zaujmout, prohlížení článků nikdy nebylo jednodušší. Navíc si jednotlivé zdroje můžete přidat do oblíbených a sledovat je ve vaší vlastní kategorii „Moje“. Cerstvezpravy.cz je web, který je pro všechny zdarma a umožní vám dostat se rychleji ke článkům, které vás zajímají.