Itálie je země, která k rekreačním pobytům láká každoročně velké množství turistů. Ti sem míří nejen v létě k moři, ale i v zimě, užívat si sněhových radovánek. K ubytování se nabízí hned několik různých možností. Kromě hotelů, penzionů, kempů či apartmánů to může být třeba pronájem domu v Itálii.

Pronajatý dům vám zajistí klid a soukromí

Hotely a penziony poskytují celou řadu turistických služeb. Pokud vás však neláká velké množství lidí a dáváte-li přednost klidu a soukromí, pak se vaše dovolená v Itálii může odehrávat v pronajaté nemovitosti. Pronájmy jsou určené pro jednotlivce, skupinky nebo rodiny. Můžete zde trávit dovolenou, svatební hostinu nebo firemní akci. Nemovitosti k pronájmu se nacházejí jak v blízkosti moře, tak i třeba ve vnitrozemí. Vybírat si můžete z nabídky vilek nebo rekreačních domků.

ItalicaRentals – bohatá nabídka nemovitostí k pronájmu

ItalicaRentals zajistí pronájem prázdninového domu nebo vilky na Sicílii, která nabízí nádhernou místní krajinu zahrnující jak moře, tak i horské oblasti. Návštěva Sicílie je ideální volbou v období dubna až října, kdy je zde velmi příznivé počasí. Další možností jsou oblasti Apulie, která se nachází na jihu Itálie. Objednejte si třeba vilku s bazénem a výhledem na moře nebo nádherný prázdninový dům. V Apulii si na své přijdou milovníci gastronomických zážitků nebo vína. Samozřejmostí jsou nádherné pláže. Nejvíce nemovitostí k pronájmu nabízí ItalicaRentals v Toskánsku. Celou nabídku naleznete na portálu cz.italicarentals.com.

Kromě pronájmu zajišťuje společnost pro své klienty kompletní servis, který zahrnuje nepřetržitou pomoc. Objednat si můžete také turistického průvodce nebo šéfkuchaře, který vám připraví místní speciality. Chcete-li si vychutnat nějaký zážitek, pak to může být třeba kurz přípravy italský těstovin nebo sklízení oliv, které se v Itálii hojně pěstují.