V dnešním přeplněném reklamním prostoru se značkami soutěžícími o každý centimetr plochy na billboardech a každou vteřinu v televizních reklamách, které stojí v hlavním vysílacím čase jmění, je skutečná návratnost investic velmi nízká.V tomto přeplněném prostoru hledají marketingoví specialisté neustále jedinečné způsoby, jak oslovit své publikum. V posledních několika letech přišly drony jako závan čerstvého vzduchu, daly obchodníkům neuvěřitelné možnosti, aby zapojili své publikum s mnohem vyšší hodnotou připomenutí.

Společnosti jako Disney, Walmart, Netflix a KIA Motors používají dronové show k reklamním účelům již několik let a nyní je tato možnost také v Česku a na Slovensku. Jaké výhody má drone show pro marketing?

Bezpečné sledování

Venkovní světelné show dronů lze sledovat ze vzdálenosti větší než 1 km. Představují tak pro publikum bezpečný způsob, jak konzumovat média. Na druhou stranu je vzdálenost 1 km dostatečně velká, aby reklamu vidělo celé město nebo široká škála různých zákazníků.

Sdílení na sociálních sítích

Drony jsou stále velmi novou technologií a přitahují velkou pozornost, kdykoli jsou použity. To vede k velkému rozruchu na sociálních sítích a hlavních mediálních kanálech. Lidé si dronovou show často natáčejí a dávají na své sociální sítě. Většina jejich přátel takové příspěvky sdílí dál nebo je komentují, čímž se zvedá jejich sledovanost.

Drony jsou všestranné

Drony lze použít jako fyzické médium k oslovení publika novými a inovativními způsoby. Magic Drones s.r.o. dokáže úchvatné dronové představení nejen pro marketingové účely, jejich světelná show oslnila hosty již na několika významných událostech nebo dokonce svatbách.

Drone show lze přizpůsobit koncepci pořádané události – to znamená nejen představenou vizualizací, ale také hudbou, zvuky a barvami LED světel.